Реєстрація в програмі Brooks Forever

Шкіряне сідло Brooks England - надійний супутник для ваших покатеньок та тривалих подорожей, оскільки воно виготовлене із особливого матеріалу.

Шкіра - міцна. Її товщина близько 5 мм, і, природно, довговічна при постійному догляді та регулярній гідроізоляції завдяки Brooks Proofide та спеціальному чохлу на сидіння.
Якщо ви піклуватиметесь про сідло, воно довше зберігатиме свій естетичний вигляд та забезпечуватиме для вас свій легендарний комфорт.

Зареєструвавши своє шкіряне сідло на сайті Brooks протягом 3-ьох місяців з дати покупки, ви можете продовжити стандартну 2-річну гарантію до 10-ти років.

Illustration

Що не вважається гарантійним випадком?

Оскільки наші шкіряні сідла виготовлені з натуральних матеріалів, вони вимагають особливого догляду та уваги. Ми рекомендуємо клієнтам перечитати та дотримуватись інструкцій з догляду та обслуговування, що додаються і комплекті із кожним новим сідлом.
Гарантію Brooks England не передаровують та не передають будь-яким іншим особам. Гарантія НЕ покриває випадкових ушкоджень, що відбулись через неправильний догляд чи використання, халатне ставлення власника або в наслідок аварії. Також, гарантія безсила в разі, ви придбали сідло не в офіційного представника, а через "треті руки" (second-hand, olx, тощо). Або ж, якщо ви купили вживаний велосипед із сідлом Brooks England на ньому.
Щоб скористатись вигодою від офіційної гарантії вам необхідно протягом трьох місяців опісля покупки сідла надати всю необхідну інформацію здійснивши реєстрацію на сайті британців.

Illustration

Як зареєструватись?

Заповніть онлайн-форму: "Гарантія на 10 років".
1. Перейшовши за посиланням: натисніть кнопку "Create an account".
2. Заповніть надані поля правдивою інформацією, а саме: ваше ім'я, прізвище, діючий емейл та вигадайте пароль (повторно введіть його в рядку нижче). При написанні паролю використовуйте великі літери та цифри, тоді система вважає його надійнішим та успішно збереже. Якщо бажаєте отримувати інформаційні, рекламні листи від Brooks England поставте галочку поруч із надписом "Sign Up for Newsletter".
3. Ви власному кабінеті! Тут потрібно обрати кнопку: "Product Registration". Тоді в вкладці, що відкриється натиснути "ADD NEW REGISTRATION".

4. Тут Brooks запропонують вам обрати в списку свою модель сідла.
Ввести назву кольору та 3-ьох значний виробничий код, що знаходиться з тильної сторони сідла.

5. Далі на вас чекає розділ "Деталі покупки".
Потрібно обрати в календарі, що запропонує сайт, точну дату, коли ви стали власником сідла. Ввести назву магазину. Обрати країну в котрій була здійснена покупка.
За бажанням можете додати в колонці, що залишиться посилання на сайт дилера, що продав вам сідло.
Та обов'язково завантажити фото товарного чеку в форматі png, jpg, pdf of 2MB.

6. Тепер очікуйте, поки Brooks England перегляне заповнений документ і якщо, всі дані правильні - підтвердить реєстрацію.
При цьому гарантія на 10 років набуває чинності з дати придбання. Існує строгий термін заповнення даних протягом 3-ьох місяців з дати придбання. Пізні, неповні або неправильно заповнені реєстрації не будуть перевірятись, і в цих випадках застосовуватиметься лише стандартна 2-річна гарантія.

P.S: Поля, що позначені * потрібно обов'язково заповнити, інакше вам не вдасться завершити реєстрацію.

Як подати заяву на гарантійний розгляд

Вам потрібно звернутись із своєю проблемою до дилера, в якого ви придбали сідло. Чи то фізичний магазин, чи інтернет-дилер Brooks.
Якщо ж ви придбали в нас, в офіційного представника Brooks England в Україні, напишіть нам на електронну скриньку au.moc.dnalgneskoorb%40ofni описавши пошкодження та надаючи фото, відео.Під час подання заяви щодо гарантії вам потрібно буде надіслати також фото товарного чеку із правильними та видимими датами.
Тож, будь ласка, зберігайте його протягом гарантійного терміну.