Правила догляду за шкіряним сідломBrooks England

Шкіра – це натуральний матеріал, який забезпечує тривалий комфорт, прохолоду у спекотну погоду, стильний вигляд і витривалість. Якщо ви прочитаєте і будете дотримуватися цих простих вказівок, сідло адаптується під вас і зберігатиме свої комфортні властивості.

Отже, придбавши шкіряне сидіння, в комплекті ви отримуєте: пробник Proofide та ключ для підтягування сідла:

Illustration
Illustration

Нове сідло необхідно обробити спеціальною пастою для шкіри Brooks Proofide, щоб допомогти процесу «обкатки».
Brooks Proofide взаємодіє із шкірою та зберігає її податливою. 
Формула цієї пасти ретельно підібрана зі спеціальних складників та телячого жиру, щоб підготувати, зберегти і захистити від дощу ваше сідло.
Нанесіть Proofide на внутрішню сторону сідла і залиште його, не втираючи, для самостійного всотування. Зовсім трохи пасти треба нанести на верхню частину сідла. Дайте пасті просочитися в шкіру до повного висихання. Сідло набуде матового відтінку.

Ви помітите, як змінюється колір на оброблених та необроблених ділянках сідла, тому досить легко зрозуміти, які плями все ще потребують пасти.
Використовуйте краєчок своєї ганчірки (або натягніть тканину на шестигранник / тощо ...), щоб дістатись до тісних проміжків під рейками, в носику сідла, під рамою і тд.)

Після ретельної обробки дайте час сідлу самостійно висохнути та всочити Proofide. В жодному разі, не сушіть сідло на батареї, феном, тощо.

Пасту треба наносити кілька разів протягом періоду обкатки і щокілька місяців потому.

Використовуйте виключно Brooks Proofide для догляду за вашим сідлом, адже від касторового масла та інших замінників - по перше, цілком імовірно, що в вас згодом залишаться плями на штанах. По друге, пошкодите шкіру.

Як тільки поверхня сідла майже висохне, візьміть чисту шматку та відшліфуйте його, допоки в результаті не отримаєте гарний блиск.

Ніколи не натягайте вологе сідло і не змашуйте його пастою Proofide.
Правильне натягування шкіри забезпечить збереження форми сідла і його комфортності.

Щоб натягнути шкіряний верх, повертайте болт в носовій частині на 90° за один раз, щоразу перевіряючи ступінь натягування. В залежності від моделі, ви можете використовувати спеціальний ключ для натягування сідла чи звичайний шестигранник.

Занадто сильне натягування призведе до розтяжки шкіряних волокон і може пошкодити їх структуру. Занадто мале натягування стане причиною неправильної форми сідла і його просідання. Якщо досягнуто кінця регулювального болта, більше не можна натягувати сідло.

Коли процес завершено, сідло повинно мати такий вигляд:

Illustration

На скільки часу вистачає баночки Proofide?

Вам потрібно змастити сідло як тільки придбали, згодом якщо воно дуже сильно промокло (Як часто ви потрапляєте під проливну зливу на велосипеді на тривалий час?) і перед "зимовою сплячкою".

Ми з власного досвіду, також перечитавши відгуки клієнтів та чати, запевнимо, що хвилюватися немає причин - пасти вистачить на тривалий період часу.