МЕНЮ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

FAQ (запитання)

Відповіді на найпоширеніші запитання
Як вирішити, яке сідло BROOKS найкраще для мене?
Треба зважити на ряд факторів, один із яких, звичайно, особисті вподобання. Ширші сідла краще підходять для більш прямої посадки на велосипеді, і навпаки, вужчі сідла пасуватимуть для байків зі спортивною, нахилено вперед посадкою.

Задні пружини забезпечують додатковий комфорт на вужчих моделях сідел і є обов'язковим елементом для тих, хто їздить із прямою посадкою, оскільки вони абсорбують удари від дорожного покриття, які інакше травмуватимуть хребет.

Титанові рами не тільки мають меншу масу, але й краще абсорбуть удари порівняно зі сталевими шасі. Перевага шкіряного сідла полягає в тому, що матеріал верху адаптується до індивідуальних анатомічних особливостей райдера і сідло набуває унікальної форми, яка найкраще пасує персонально вам.

Водночас завдяки природнім амортизуючим властивостям шкіри сідло функціонує на кшталт гамака, забезпечуючи органічний рух між райдером і велосипедом. Також варто зважити на те, що деякі сідла Брукс мають різну щільність шкіряного верху. Наприклад, сідла серії Aged мають найм'якший верх і максимально швидко подарують вам очікуване відчуття комфорту.

В той же час моделі серії Select виготовлені з найтвердішої шкіри і, відповідно, потребують найдовшої обкатки, але служитимуть максимально довго. Саме сідла Select рекомендовані для подорожей на дуже довгі дистанції. Гарантійний термін для сідел Select становить 10 років або 100 тис. км. Ви можете переглянути ВІДЕО, яке допомагає зробити правильний вибір сідла.
Чи зможу я встановити сідло BROOKS на свій велосипед?
Більшість моделей сідел Брукс мають конструкцію із монорейловою рамкою (single rail), отже їх можна легко встановити на сучасною підсиділи із мікро-регулюванням нахилу, в яких затискач і підсидільна труба виконані у вигляді єдиного елемента.

Всі моделі в лінійках Classic, Special, Select, Imperial та Aged мають саме таку сучасну конструцію «single rail». Сімейство сідел Unique, за винятком моделі B15 Swallow, має іншу конструкцію – шасі із подвійною чи потрійною рамкою.

Відповідний затискач встановлений на сідла Unique вже на заводі, він розрахований на використання із прямим 22-мм підсиділом.
Чи робить Brooks спеціальні жіночі сідла?
Так, Brooks пропонує ряд моделей, які розроблені і виготовлені з урахуванням потреб жіночої анатомії. Більшість таких сідел мають аналоги для чоловіків і їх легко розпізнати за суфіксом «S» в назві моделі. Сідла Finesse та B18 також призначені для прекрасної половини велоспільноти, але не мають чоловічих аналогів.
Яка різниця між моделями сідел B66 та B67?
Єдина відмінність між цими сідлами – метод кріплення до велосипеда. B67 має монорейкове шасі, яке легко встановити на велосипед із сучасною підсидільною трубою. Натомість, B66 має конструкцію із подвійною рамкою і пасуватиме до старіших велосипедів, які мають класичний прямий підсиділ. B66 комплектується затискачем на трубу діаметром 22 мм.
Максимальна вага райдера сідел Brooks:
Для шкіряних сідел Brooks немає чітко визначеного значення максимально допустимої маси велосипедиста. Окрім того, мають значення також інші фактори, наприклад стиль катання і характер покриття, яким часто пересувається окремо взятий велосипед. Для райдерів із вагою понад 120 кг Брукс пропонує три моделі із підсиленим шасі – B33, B135 та B190. Для сідел серії Cambium із карбоновою рамкою маса райдера не повинна перевищувати 110 кг.
Чи відповідають кольори гріпсів, обмотки та інші аксесуари кольорам сідел?
Так, ми випускаємо аксесуари тільки в тих кольорах, які ідеально пасують до відповідних сідел
Чи потрібно застосовувати пасту Proofide до шкіряних обмоток та гріпсів Brooks?
Час від часу незначна кількість мастики Proofide однозначно допоможе утримувати шкіру в хорошому стані і виконуватиме роль бар'єру для зовнішньої вологи. Проте, треба бути готовим до того, що застосування мастики дещо затемнить колір виробу.
Як правильно намотувати обмотку керма Brooks?
Процедура не відрізняється від будь-якої іншої обмотки. Якщо ви сумніваєтесь, зверність до дилера Брукс або досвідченого веломеханіка за допомогою.