Сідла Brooks England: шкіра чи каучук?

Придбати прокачаний велосипед не кожному по кишені.
Але навіть ті, хто виклав значну суму на покупку такого байка, часто не можуть похвалитися бездоганно комфортним катанням, тим більше — на довгі дистанції. Причина в сідлі. Від цього елемента в першу чергу залежить те, наскільки райдер буде втомлюватися від поїздок, як витримають навантаження його м'язи. Тому перша проблема, з якою стикаються початківці велосипедисти, — це вибір нового сідла.

Illustration

Хто сів на шкіряне сідло вперше, суб'єктивно може дати вельми невтішну характеристику аксесуару: воно незручне, некомфортне і тд. Але якщо точно дотримуватися правил експлуатації Brooks England сідел, то ви будете під приємним враженням. 
Шкіра - це унікальний матеріал, який має властивість «підлаштовуватися» під анатомію людини. Причому конкретної людини, який експлуатує цей аксесуар.
Деякий час шкіряне сідло необхідно обкатати, здійснюючи нетривалі прогулянки близько двох тижнів після придбання. Воно трансформується під вигини тіла, повторюючи їх форму. Проте опісля цього можна проїхати хоч півтисячі кілометрів з задоволенням.
Переглянути шкіряні сідла Brooks →

Illustration

У 2013-му році Brooks England представила нову для себе серію каучукових сідел - Cambium. 
Вирішивши відсвяткувати дебют нової лінійки компанія лімітувала першу партію. На ринок потрапило всього 1000 чоловічих та 200 жіночих моделей. На кожному вигравіюваний серійний номер.
Про матеріали.
Сідло виконане із вулканізованої резини та парусиної тканини (органічної бавовни) та підсилене тонким шаром текстилю.
Попри ергономічність, геометрію та пружність сідло має свій ряд переваг: гнучкість та повна адаптація під велосипедиста; легкість в експлуатації, водостійкість (сідло оброблене за технологією Brooks Nomac); довговічність (не втрачає форму і не розлазиться).
Переглянути сідла Brooks Cambium →