BROOKS ENGLANDДЛЯ ЖІНОК

На чому потрібно зосередити увагу при виборі сидіння для жінок?

 • Покриття сидіння

  Повинне бути без зайвих швів та інших елементів дизайну, що можуть натирати та подразнювати ваші стегна.

 • Ширина та довжина сідла

  Жіночі тазові кістки, як правило, трохи ширші і розташовані під іншим кутом, аніж у чоловіків.
  Тож, жіночі сідла, мають ширшу форму ззаду і коротший носик. Мета такої будови — зменшити навантаження на м'які тазові тканини, яке виникає, коли велосипедистка нахиляється вперед.

 • Наповнення

  Часто жінки потерпають від болю під час їзди, тож опісля такого роду тортур помилково обирають сидіння із гелевим, силіконовим та поролоновим наповненням чи іншими внутрішніми "пом'якшувачами".

  М'які велосидіння видаються набагато комфортнішими, але вони не підходять для довгих поїздок. Через наповнення, що "не дихає" ваш одяг мокрітиме від поту, а також натиратиметься внутрішня частина стегна та буде німіти шкіра промежини. Цей тип сідла зручний для дуже коротких поїздок на кілька кілометрів.

  Ще, на так званому "диванному" сидінні, сідничні кістки не мають достатньої точки опору і просідають вглиб сидіння. Як результат, увесь тиск переходить на м'які тканини і через невеликий відлік часу ви повернетесь туди звідки розпочинали.

 • Наявність чи відсутність отворів

  Багато жіночих велосідел мають отвір/виріз посередині, щоб додатково знизити тиск на м'які тканини.

Жіночі сідла можуть підійти і для чоловіків із ширшими стегнами, які їздять із посадкою 90°.
Це аж ніяк не вплине на вашу маскулінність, а на комфорт - однозначно :)

Illustration

Які сідла для жінок пропонує Brooks England?

Перші сідла для поціновувачів вело-прогулянок виготовлялися зі шкіри.

Перевага шкіри як матеріалу в тому, що вона під час контакту із вашим тілом набуває форми ваших сідниць, а також пропускає повітря і вбирає вологу.

Як тільки ви встановите ваше новеньке сідло на велосипед спочатку можете все ще відчувати дискомфорт через несформовану поверхню у точках тиску тазових кісток. Після обкатки сідла, воно врешті набуде ваших анатомічних особливостей.

Зверніть увагу, що існують сідла, що продаються як шкіряні, а насправді ж такими не є. У спортивних виробів шкіра може бути лише тонким покриттям, а основа виготовлена із пластмаси. Основа таких сідел не пропускає повітря і надто жорстка, щоб продавлюватись кістками тазу.
Наші ж сідла виготовлені вручну із пресованої коров'ячої шкіри, що використовується для основи та покриття. На шкіряному дуже зручно подорожувати на далекі відстані. А коли старе потерте сидіння прогнеться, досить трохи підкрутити натяжний болт на рамці, і воно відновить форму.Найчастіше вони встановлюються на міських та гравійних велосипедах.
Brooks England класифікує жіночі сідла на сайті додатковою літерою "S", що слугує скороченням до слова "Short" у назві сідел.
Жорсткі пружини, такі як на деяких моделях Brooks, достатні, щоб не гойдатись туди-сюди при крутінні педалей, вони добре амортизують удари від заднього колеса.Такий тип сідла підійде на велосипеди (міські, круїзери, тощо), у яких кермо знаходиться вище сідла. Тобто у вас вертикальна посадка.

Якщо вам не імпонує шкіра, то Brooks пропонує розглянути сідла із лінійки "Cambium". Вони в міру пружні із нормальною жорсткістю. Виготовлені із натурального вулканізованого каучука. Цей матеріал максимально витривалий і водостійкий.

Для жінок, що у пошуках комфортного сідла для міських поїздок, варіант "на роботу і додому" рекомендуємо придивитись до Cambium С 19.

Якщо у вас електровелосипед, то найзручніше сідло, що ви можете собі подарувати це Cambium C67. Покриття із вулканізованого каучуку та нейлону стійке до протирання, водонепроникне та гнучке. Інноваційна вентиляційна структура також додає гнучкості сідла і при тому подовжує термін служби. Ось, який вигляд воно має безпосередньо на велосипеді:

Шосейний стиль їзди передбачає вибір вузьких і жорстких сідел, злегка подовжених.
Ці фактори дуже впливають на техніку педалювання, особливо на багатокілометрові дистанції, оскільки від них залежить ефективність техніки їзди і правильний розподіл навантаження. В такому випадку сідло лише час від часу служить опорою.

При посадці під кутом 45° стать не має значення, так як тиск на сідниці відсутній взагалі.

Сподіваємось, ця стаття змогла означити для вас вектор пошуку необхідного сідла. Якщо ви маєте додаткові запитання - напишіть чи зателефонуйте нам, ми з задоволенням допоможемо вам здійснити вибір.

Бо наша найбільша мрія - щоб все більше жінок відчули комфорт під час їзди та задоволення від свободи, яку здатен подарувати велосипед. Відкрили для себе нові незвичні, дивовижні місця поблизу вашого міста та далеко за його межами.
Смакували це вело-життя :)

Запрошуємо вас у сімейство Brooks England Україна, тут дбають про вас. Ваші відчуття цінні.

Чому сідла Brooks England такі дорогі?

Сідла Brooks дорогі через якісні матеріали, які використовуються при виготовленні, їх зручність і довговічність.
Процес рослинного дублення та фарбування природними компонентами вручну шкіри є також шалено вартісним.
Частина сідел з лінійки Cambium покриті органічно переробленим нейлоном ( його приймають на заводі, очищають, сортують та переплавляють із різних матеріалів по типу рибальських сіток та автомобільних килимків).

Також, на сідла надається 10-річна гарантія, але більшість велосипедистів використовують їх набагато довше – у деяких випадках навіть усе життя.

Спадщина (понад 155 років мандрівники та велолюбителів по світу обирають ці сідла для свого комфорту) та престиж імені Brooks England також відіграють важливу роль.